cot-vitios

זה התחיל מקבוצת פייסבוק. כמה שמאלנים שהחליטו שנמאס ממה שקורה במדינה. נמאס לנו להתלונן בלי שאף אחד ישמע. נמאס לנו להתבייש בדעות שלנו. נמאס לנו שאנחנו לא מסוגלים לדמיין שום תוצאה שהיא אחרת מלבד להפסיד. אז עשינו את הדבר היחיד שיכולנו לעשות - התחלנו לעבוד.

שנתיים אחרי זה, אנחנו קהילה של 15,000 מחזקים ומחזקות.יש לנו את עמוד הפייסבוק הכי חזק במחנה, עם מיליוני חשיפות בחודש. אנחנו כוח עולה, חדש. פתאום אנחנו יודעים איך זה מרגיש, לנצח. ופתאום אנחנו רואים שהימין מתחיל לחשוש מאיתנו.

אבל האמת היא שהמצב במדינה עדיין חרא. כולם יודעים את זה. יותר ויותר אנשים בישראל מוצאים את עצמם פתאום מחוץ לכלל. כשאנחנו משלבים כוחות ומתמקדים בנושא אחד, אנחנו מנצחים. אבל בתמונה הגדולה, המציאות כאן הולכת ונהיית אפלה יותר מיום ליום. זה לא מספיק לנצח בקרבות קטנים. כדי להתחזק באמת, אנחנו צריכים לחשוב בגדול. כמה רמות מעל.

אז זה מה שאנחנו עושים עכשיו.

בשבועות האחרונים קורה משהו שעד עכשיו יכולנו רק לדמיין. מחזקים, שהייתה עד לא מזמן רעיון פנטזניונרי, הופכת לתנועת חברים. קהילה גדולה שבה חברים כל האנשים שמאמינים בערכים המשותפים לשמאל הישראלי, ומוכנים לפעול באמת כדי לגרום למציאות להשתנות.

אנחנו מייסדים תנועה נטולת פוליטיקה קטנה ואינטרסים, שממומנת על ידי חבריה ומחויבת אך ורק לדבר אחד - קידום והפצה של הרעיונות והפתרונות של השמאל. התנועה הזאת תתמוך בלי שום סייגים בכל מי שמוכן לעמוד על שלו ולייצג את הערכים האלה, בכל מקום בארץ. גם בישוב עם 90% ימנים, אנחנו נהיה שם כדי לחזק את הקולות שאנחנו מאמינים בהם. כי אלה הערכים שלנו כי בזה אנחנו מאמינים - וכי זאת הדרך היחידה לנצח.

בעזרת התמיכה של חברי הקהילה, אנחנו בונים מנגנון הפקה - כתיבה, צילום, ועריכה של תוכן שירוץ בכל הפלטפורמות האינטרנטיות. ככה נהיה לא רק מנגנון הפעולה של השמאל בישראל, אלא גם מגפון עצום לכל אנשי התוכן משמאל, שיוכלו להפיץ את המסרים שכולנו מאמינים בהם באופן עוצמתי ואפקטיבי.

חברי התנועה שלנו יפעלו יחד במקומות שבהם אפשר באמת להשיג שינוי - בלחץ על חברי כנסת, על משרתי ציבור ועל חברות, כדי לעצור את הסחף העצום שמגיע מהצד השני, ולהתחיל לדחוף את המטוטלת שמאלה. אנחנו ניקח את האנרגיות האדירות של האנשים שרוצים שינוי, ונכוון אותן לפעילויות מחאה ממוקדות ומשפיעות.

אנחנו ננטר, נאסוף, ונחזק מאבקי שמאל בכל רחבי הארץ. לא נשאיר אף אחד לבד.
אנחנו נעלה להתקפה: מול כל מי שמעז לשקר, להסית, ולהגביל את חופש הביטוי של האלטרנטיבה בישראל.
די. נגמרו הימים שבהם הפחידו אותנו. עכשיו תורם לפחד.
אנחנו נחשוף למיליוני אנשים את הערכים שלנו, הדעות שלנו, הרגשות שלנו - ונחזיר את השמאל להיות מקור לגאווה.

ואיך נעשה את כל זה? מתרומות של מיליארדרים? מכסף ממשלתי? מהאיחוד האירופי?
נראה לכם?
לנו אין את שלדון אדלסון. לנו יש רק את עצמנו, שמאלנים ישראלים. חברי הקהילה שלנו.

מחזקים תגייס סכום כסף קבוע, פעם בחודש, מחברי הקהילה שלה. החברים בתנועה יניעו אותה, והתנועה בתמורה תילחם למען הערכים שלהם. מחזקים רותמת את הכוח של הקהילה, ונאבקת למען המחנה שלנו.
בעזרתכם, מחזקים תהיה תנועת השמאל הגדולה בישראל.

השמאל חוזר לנצח -
זה הזמן לנצח -
אנחנו מחזקים.

אני מאשר/ת קבלת דיוור ומידע פרסומי באמצעות דואר אלקטרוני ו/או מסרונים